Zdecydowanie jestem z tych osób, które o jedzenia dbają same. Nie korzystam z cateringów, chociaż kilka podejść miałem i zawsze wracałem do gotowania na własną rękę.
Są jednak dni gdzie obowiązków jest na tyle dużo, że z gotowaniem trzeba sobie radzić jak najprostszymi rozwiązaniami. I tutaj pomysł, który moim zdaniem sprawdzi się fajnie w takich sytuacjach 🙂

To co chce Wam zaproponować w tym poście to PROPORCJA, czyli seria gotowych posiłków, które możemy podgrzać w kilka minut i mieć pewność, że to co jemy jest przygotowane z naturalnych składników.
Nie jest to rozwiązanie zastępujące całą dietę, lecz fajnym dodatkiem, który możemy włączyć do swojego jadłospisu w dni kiedy mamy mało czasu lub po prostu nie chce nam się gotować. Bez problemu znajdziemy PROPORCJE na sklepowej półce w okolicy (np. w Rossmanie czy w niektórych Żabkach).

 

Jakie plusy widzę w PROPORCJI? 
– same naturalne składniki wykorzystane do przygotowania posiłków (nawet czuć, że mięso to porządne i duże kawałki więc według mnie jakościowo bardzo dobre)
– około. 30g białka w każdej porcji co u osób aktywnych fizycznie sprawdzi się świetnie
– dokładnie wyliczona liczba kalorii w każdej porcji dzięki czemu możemy łatwiej kontrolować ile ich spożywamy
– łatwe w przygotowaniu: na patelni/ w mikrofali lub w gorącej wodzie
– posiłki dostaniemy w 6 różnych smakach (jak do tej pory wypróbowałem 3 i wszystkie na duży plus)
– dość długa data przydatności poprzez hermetyczne zamknięcie więc nie ma obaw, że się zepsuje

 

 

Ja do swojej dodałem trochę sałaty oraz warzyw żeby wyglądało pełniej na talerzu i Voila! Pełnowartościowy posiłek gotowy! 🙂