5 miesięcy współpracy z Magdą!

Magda przemiana

Magda napisała do mnie po raz pierwszy w połowie stycznia tego roku. Wcześniej miała już swoje podejście do treningu, ale był to głównie orbitrek lub rowerek na siłowni, a z treningiem siłowym nie miała za wiele wspólnego. Co do diety to również wyglądała ona dosyć prosto: kawa z owocem, kanapki, obiad, coś słodkiego, kanapka… Było zatem co zmieniać i od początku lutego wystartowaliśmy. Wprowadziliśmy trening siłowy co na początku było nowością oraz plan żywieniowy oparty na 4 posiłkach dziennie, gdzie Magda mogła korzystać z wielu zamienników i komponować posiłki pod siebie.

Magda regularnie przesyłała mi sprawozdanie z realizacji planu co pokazywało, że strategia jaką obraliśmy sprawdza się fajnie, Magda nie chodzi głodna – przez ostatnie 3 miesiące dieta Magdy była na poziomie 1800kcal dziennie, regularnie ćwiczy i czuje się bardzo dobrze.
W trakcie współpracy wprowadziliśmy kilka zmian do jadłospisu oraz planu treningowego, a wagę, obwody ciała oraz samopoczucie kontrolowaliśmy raz w tygodniu.

Magda sumiennie wprowadzała zmiany w życie, a efekty cały czas były coraz lepsze. Nie chcę pisać, że cały plan był realizowany na 100% bo Magda ma swoje sprawy rodzinne czy zawodowe, które nie zawsze to umożliwiały. Dla mnie to w pełni zrozumiałe bo nie każdy chce być sportowcem i podporządkować sobie życie pod dietę i treningi, jednak bardzo cieszy to, że chęci zmian są duże, a zmiana samej Magdy diametralna!

Jak rezultaty? 10kg mniej na wadze, duużo centymetrów w obwodach mniej, zdecydowanie lepsze samopoczucie, smuklejsza sylwetka i wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej do swojego planu tygodnia przez Magdę. Wielki szacunek za wytrwałość! Trzymam kciuki za Ciebie Magda, z takim zaangażowaniem to tylko kwestia czasu kiedy osiągniesz swoje cele 🙂