O mnie

Mam na imię Marcin, jestem absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego  i od 2010 roku jestem związany z branżą fitness. Obecnie jestem trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki PZKFiTS oraz instruktorem fitness o międzynarodowych uprawnieniach Polskiej Akademii Sportu. Jestem również pasjonatem i doradcą z zakresu zdrowego odżywiania.

Od kilku lat pracuje jako trener personalny i do swoich podopiecznych podchodzę holistycznie. Zwracam szczególną uwagę na dobrze zaplanowany trening, technikę wykonywania ćwiczeń,  oraz odpowiednie odżywianie.
Pracuję zarówno z osobami, które zaczynają swoją przygodę z siłownią, jak i tymi, które mają już dłuższy staż treningowy, ale nie są do końca zadowolone z efektów swojej pracy.
Do każdego podchodzę  indywidualnie i dostosowuje program treningowy oraz dietetyczny do Twojego celu. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze swoimi podopiecznymi na bieżąco obserwuje efekty naszej pracy oraz wprowadzam zmiany, aby konsekwentnie dążyć do realizacji Twojego celu.

Na treningu jestem wymagający, ale dbam także o odpowiednią atmosferę i kontakt z podopiecznymi. Wiem, że dobry trener to nie kat, stojący nad Tobą z batem. Dobry trener personalny wymaga, ale jest też motywacją i wsparciem dla swoich podopiecznych.

Jestem założycielem facebook’owej strony:  Marcin Gąsiński – Kierunek Fitness, która zrzesza ludzi interesujących się aktywnością fizyczną i zdrowym jedzeniem. Jeśli ją odwiedzisz, dowiesz się co najbardziej mnie interesuje. Dzięki niej mam kontakt z wieloma osobami, które szukają pomocy w zakresie treningu i zdrowego odżywiania. Chcę pokazać, że aktywny tryb życia oraz zdrowe nawyki żywieniowe to podstawa dobrego samopoczucia. No i przede wszystkim to, że dieta nie musi być nudna.. 😉

Robię to wszystko, ponieważ sam wiem jak ciężko jest rozpocząć swoją przygodę z siłownią i zrobić pierwszy krok. Wiem jak ważne jest wsparcie dobrego trenera w celu uniknięcia wielu błędów, które sam popełniałem na początku swojej przygody z siłownią. Ze swoją obecną wiedzą i doświadczeniem chętnie pomagam swoim podopiecznym  w odpowiednim zaplanowaniu treningu, poprawnej technice ćwiczeń oraz wprowadzaniu zmian związanych z odżywianiem.
Wszystko razem omawiamy bo świadomość tego co robimy jest bardzo ważna!

a1bb13_7a5a899ef2204cecb759b777a6f15d92