Mam na imię Marcin

Jestem trenerem o wszechstronnej specjalizacji. Nie poruszam się utartymi schematami i każdą współpracę traktuję indywidualnie.

Jako osoba podchodząca profesjonalnie do swojej pracy bazuje nie tylko na wiedzy zdobytej na studiach, licznych szkoleniach czy konferencjach, ale przede wszystkim na doświadczeniu w pracy z podopiecznymi. Kocham sport w każdym wydaniu i sam czynnie go uprawiam. Moją drugą pasją jest szeroko pojęte zdrowe odżywianie i dietetyka. Zawsze staram się pokazać, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest taka trudna, a zdrowe jedzenie może być ciekawe. Cały czas poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie treningu i zdrowego odżywiania.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na dobrze zaplanowany trening, technikę wykonywania ćwiczeń, oraz odpowiednie odżywianie. Pracuję zarówno z osobami, które zaczynają swoją przygodę z siłownią, jak i tymi, które mają już dłuższy staż treningowy, czy uprawiają konkretną dyscyplinę sportu i oczekują lepszych rezultatów.
Do każdego podchodzę indywidualnie i dostosowuje program treningowy oraz dietetyczny do Twojego celu. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze swoimi podopiecznymi na bieżąco obserwuje efekty naszej pracy oraz wprowadzam zmiany, aby konsekwentnie dążyć do realizacji wcześniej ustalonych założeń.

Na treningu jestem wymagający, ale dbam także o odpowiednią atmosferę i kontakt z podopiecznymi. Wiem, że dobry trener to nie kat, stojący nad Tobą z batem. Dobry trener wymaga, ale jest też motywacją i wsparciem dla swoich podopiecznych.

Jestem założycielem facebook’owej strony: Marcin Gąsiński – Kierunek Fitness, która zrzesza ludzi interesujących się aktywnością fizyczną i zdrowym jedzeniem. Jeśli ją odwiedzisz, dowiesz się co najbardziej mnie interesuje. Dzięki niej mam kontakt z wieloma osobami, które szukają pomocy w zakresie treningu i zdrowego odżywiania. Chcę pokazać, że aktywność fizyczna oraz zdrowe nawyki żywieniowe to podstawa dobrego samopoczucia. No i przede wszystkim to, że dieta nie musi być nudna.

Wiem, że rozpoczęcie swojej przygody z siłownią i postawienie na niej pierwszych kroków wcale nie jest łatwe. Wiem także jak ważne jest wsparcie dobrego trenera w celu uniknięcia wielu błędów, które sam popełniałem na początku swojej przygody z siłownią. Ze swoją obecną wiedzą i doświadczeniem pomagam swoim podopiecznym w odpowiednim zaplanowaniu treningu, poprawnej technice ćwiczeń oraz wprowadzaniu zmian związanych z odżywianiem.