Współpraca treningowa to plan, który układam w oparciu o uzyskane od Ciebie informacje. Staż treningowy, uprawiane dyscypliny, cel treningowy, kontuzje czy przeciwwskazaniach dotyczących wykonywania poszczególnych ćwiczeń to niektóre z informacji, które są dla mnie niezbędne. Istotne są także aktualne zdjęcia sylwetki (przód, bok, tył) na których sam oceniam ewentualne wady postawy i uwzględniam je przy układaniu planu. Na zdjęciach bardzo dobrze widać również efekty treningu.

Plan treningowy, zależnie od osoby, może być ułożony na 2, 3 lub 4 oddzielne jednostki treningowe, które są inaczej ukierunkowane. Wszystko zależy od informacji uzyskanych od Ciebie.

Plan treningowy obejmuję wstępną część aktywacyjną, część główną oraz wytyczne dotyczące treningu interwałowego/ cardio. Przy każdym ćwiczeniu dołączam link do filmu z przedstawioną poprawną formą wykonywanego ćwiczenia.

Do każdego planu treningowego podsyłam filmy z poprawnym wykonaniem danego ćwiczenia, ale nie wykluczam, że dla osoby początkującej ułożony przeze mnie plan może być trudny do poprawnego wykonania, wtedy sam zalecam konsultację w celu omówienia i przerobienia przygotowanego treningu z trenerem do którego masz dostęp lub oczywiście ze mną na treningu osobistym, jeśli jesteś z Warszawy.

plany treningowe

Pełny plan treningowy

150zł

  • 6 tygodniowy okres współracy
  • stały kontakt mailowy
  • kontrola postępów

Zamów swój plan