plany żywieniowe
Współpraca żywieniowa to plan, który układam indywidualnie dla Ciebie. Na czym to polega?
Swoją pracę opieram o wywiad trenerski, który przesyłam do sumiennego wypełnienia. Oprócz podstawowych danych taki jak wiek, waga czy wzrost biorę pod uwagę Twój tryb życia, aktywność fizyczną, określony cel, ewentualne dolegliwości, alergie czy nietolerancje oraz preferencje żywieniowe. Ważny jest dla mnie również Twój typ budowy dlatego przed rozpoczęciem współpracy zawsze wymagam aktualnych zdjęć sylwetki. Są one również dobrym punktem odniesienia do Twojej sylwetki w trakcie współpracy.

Współpraca żywieniowa to nie tylko plan żywieniowy, ale także analiza postępów przez okres 6 tygodni, w trakcie których jesteśmy w stałym kontakcie mailowym. Mając stały kontakt jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować sytuację, wyciągnąć wnioski i wprowadzić konieczne zmiany jeśli takie będą konieczne.

Plan żywieniowy jest oparty na zasadach zbilansowanej oraz racjonalnej diety i nie wykluczam żadnego z makroskładników. Rozkład makroskładników jest różny ze względu na aktywność fizyczną, cel czy typ budowy ciała, ale nigdy nie eliminuje węglowodanów lub tłuszczów. Inną kwestią są alergeny. Jeśli cierpisz na nietolerancję lub masz alergię na któreś ze składników diety biorę to priorytetowo pod uwagę.

Plany układam na liczbę posiłków dopasowaną do Ciebie. Każdy posiłek należy do przydzielonej grupy z której możesz wymiennie jeść potrawy podane w tabeli. W praktyce wygląda to następująco: jeśli masz śniadanie to jest tam przeważnie 5-6 opcji do wyboru. Którą opcję zjesz danego dnia zależy wyłącznie od Ciebie. Tak samo jest z pozostałymi posiłkami. Dbam o to żeby potrawy były różnorodne i ciekawe, zawsze biorę pod uwagę to co lubisz/ nie lubisz, coś na słodko lub na słono, tak żebyś zawsze mógł/ mogła znaleźć coś dla siebie i plan był realny w realizacji.

Nigdy nie rozpisuje suplementów jako konieczności, ale w niektórych sytuacjach suplementy mogą okazać się pomocne, wtedy podrzucam dodatkowe informacje dotyczące ich stosowania.
Po 6-cio tygodniowym okresie współpracy robimy ogólne podsumowanie tego okresu i podejmujemy decyzję w jaki sposób działamy dalej.

plany żywieniowe

Plan żywieniowy

200zł

  • pełny plan żywieniowy przygotowany indywidualnie
  • stały kontakt mailowy
  • 6 tygodniowy okres współpracy

Zamów swój plan