TRENINGI PERSONALNE

Bezpośrednia forma współpracy to najskuteczniejsza droga do zrealizowania Twoich treningowych celów. Do każdej prowadzonej przeze mnie osoby podchodzę indywidualnie i aby rozpocząć współpracę konieczne jest niezobowiązujące spotkanie w celu dokładnego omówienia szczegółów i rozwiania Twoich wątpliwości.
Biorę pod uwagę Twój obecny stan zdrowia, przebyte kontuzje lub urazy, ograniczenia mobilności oraz cel jaki chcesz osiągnąć. Jestem perfekcjonistą co niekiedy uprzykrza życie moim podopiecznym, ale wiem, że to co robimy jest na wysokim poziomie i nie jest w naszych treningach przypadkowe. Jeśli jesteś osobą, która poprzez ograniczenia ruchu nie jest w stanie poprawnie wykonać poszczególnych ćwiczeń to ich nie robimy, tylko skupiamy się na zbudowaniu solidnej podstawy do ich wykonywania. Ale spokojnie… nie wyklucza to wykonywania kompletnych treningów, są one po prostu odpowiednio ukierunkowane.
Jeśli w trakcie współpracy chcesz o coś zapytać, nie ma problemu. Możemy omówić wszystko bo świadomość tego co robimy na treningach jest bardzo ważna.
Jak wyglądają treningi?
Każdy trening rozpoczynamy od odpowiedniej rozgrzewki. W tej części włączamy też ćwiczenia aktywujące i mobilizujące w taki sposób, aby Twoje ciało było w pełni przygotowane do wysiłku. Rozgrzewkę ukierunkowuje pod plan, który mamy do wykonania na danym treningu.
Część główna treningu to wszystkie ćwiczenia, które mamy do zrobienia. Jest to mocno indywidualna część i wszystko co robimy jest uzależnione od Twojego celu oraz stopnia zaawansowania. Znajdują się tutaj elementy treningu siłowego, funkcjonalnego czy wytrzymałościowego.
Cały trening kończymy krótkim wyciszeniem i stretchingiem mającym na celu poprawę Twoich ograniczeń ruchowych.
Decydując się na współpracę bezpośrednią nieodłącznym elementem jest dobrze dopasowany plan żywieniowy dlatego zapewniam pełne wsparcie w tej kwestii bez dodatkowych opłat.
Godziny treningów umawiane są indywidualnie.

TRENINGI PERSONALNE

pojedynczy trening personalny: 140zł

pakiet 8 treningów: 1000zł

pakiet 12 treningów: 1300zł

pakiet 16 treningów: 1600zł

*do każdego pakietu treningów kompletny plan żywieniowy bez dodatkowych opłat.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA ?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

LOKALIZACJA TRENINGÓW

Treningi osobiste przeprowadzam w klubach:
- McFIT Studio Warszawa Nowy Świat
- McFit Studio Warszawa Wołoska
Godziny treningów są umawiane indywidualnie.